Mapy turystyczne online

Chcesz zaplanować wycieczkę, ale nie masz mapy? Poniżej znajdziesz link do darmowych map online, dostępnych na stronie „Góry i Ludzie„. Są to oryginalne mapy wydawnictwa Galileos w najnowszych wersjach i doskonałej skali.

obrazekMapy można oglądać na pełnym ekranie, posiadają także specjalną funkcję linijki do odmierzania odległości na szlaku. Co więcej ich rozdzielczość jest ogromna, dzięki czemu bez problemu zapoznamy się ze szczegółami terenu i lokalnymi atrakcjami. Co więcej każda mapa posiada link do sklepu internetowego, gdzie mozemy nabyć wersję papierową.

Linki do poszczególnych map poniżej:

KARPATY

Beskid Śląski mapy_18
mapy_16 mapy_09 mapy_12
 mapy_17

SUDETY

mapy_19 mapy_20 mapy_22
 mapy_21  mapy_01  mapy_03
 mapy_04  mapy_05  mapy_06
 mapy_07  mapy_08  mapy_10
 mapy_11  mapy_02  mapy_13

Życzymy owocnego planowania!

Autor: (nie)dzielni turyści

Turyści niedzielni ale dzielni. Nieco (nieco!) zbyt duzi i zbyt mało ruchliwi. Miłośnicy słodyczy i spędzania czasu przed świecącym ekranem lub ekranikiem. Prowodyrem wypraw, bo tak tylko można nazwać każdą co dłuższą aktywność ruchową, jest płeć kobieca (o dziwo). Po niedawnych wyjazdach w towarzystwie bardziej aktywnych znajomych nabrali ochoty na jeszcze, co poskutkowało 24-kilometrową wycieczką w pobliskie Beskidy, po której nastąpiło zejście. Nie tylko do Szczyrku. Nieposiadacze lustrzanki, ostatnio cykający fotki komórką… z HDR-em. Ubrani jak ubrani. Z permanentnymi zakwasami i bólami krzyża. Z miśkiem na plecaku. Dzielni niedzielni ruszają na szlak. Dorota zwana Owcą Leszek zwany Leszkiem i ich mały przyjaciel Maciej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.